Główna » Oferta specjalna dla wycieczek szkolnych

Oferta specjalna dla wycieczek szkolnych

Trójmiasto 2015 – 3 MIASTA W 3 DNI

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą specjalną dla wycieczek szkolnych

Szanowni Państwo,

od wielu lat prowadzimy w Gdyni ośrodek wypoczynkowy. Odwiedziły nas już dziesiątki grup szkolnych i dlatego wiemy dokładnie jakie są Państwa potrzeby. Przygotowaliśmy ofertę pobytu w Trójmieście, która nie wymaga czasochłonnego planowania programu wycieczki, rezerwacji biletów i umawiania się z przewodnikami. Podczas trzech dni u nas, mogą Państwo być pewni, że wszystkie zaplanowane działania zostaną zrealizowane, a Wy oraz Wasze grupy otoczone zostaną właściwą opieką.

Szczegóły oferty: 

Miejsce: Ośrodek Wypoczynkowy „Razem nad morzem” położony w Gdyni Orłowie, dzielnicy graniczącej z Sopotem. 700 metrów od plaży i mola.

Czas trwania: 3 wypełnione programem dni (2 noclegi).

Zakwaterowanie: W drewnianych domkach kempingowych, 4 i 5 osobowych. W każdym domku dwa pokoje, łazienka z prysznicem i wc. Do spania tapczany i łóżka piętrowe, pościel w powłokach i cieple koce.

Wyżywienie: 3 Śniadanie i 3 obiadokolacje (dwudaniowy obiad w porze kolacji). Suchy prowiant na drogę powrotną. Dodatkowo kiełbaski i pieczywo na ognisko.

Transport: Dostępnymi środkami komunikacji – Szybka Kolej Miejska, Autobusy ZKM, Polskie Koleje Państwowe. Transport bagaży z dworca PKP i z powrotem. W przypadku przejazdów własnym autokarem, obniżenie kosztów pakietu o 15 zł.

Dodatkowe atrakcje i promocje w cenie pakietu:, OGNISKO z kiełbaskami lub DYSKOTEKA. Na każde 15 osób 1 opiekun gratis.

Rezerwacja i dodatkowe informacje: Rezerwacji prosimy dokonywać poprzez formularz zamieszczony na naszej stronie internetowej www.razemnadmorzem.org l

Kontakt i szczegółowe informacje: pod nr tel. 570830867

Program: Możliwość wybrania z 3 zaproponowanych pakietów lub ułożenia programu zgodnie z sugestią i potrzebami grupy. Podczas wycieczek opieka przewodnika lub wolontariuszy tam gdzie to potrzebne.

Ceny na 1 osobę:

PAKIET 1:  GDYNIA – GDAŃSK – SOPOT: 220zł

PAKIET 2:   GDYNIA – GDAŃSK – OLIWA: 250 zł

PAKIET 3:  GDYNIA – GDAŃSK – SZYMBARK: 270 zł  (jedynie dla grup posiadających własny autokar)

Koszty z pakietów skalkulowano dla grupy minimum 30 osobowych, dla mniejszych grup przygotowujemy indywidualne kalkulacje.

Uwaga: istnieje możliwość uzgodnienia wycieczek do innych miejsc i miejscowości oraz wydłużenia pobytu.

W załączniku do oferty znajdują się szczegółowe opisy atrakcji poszczególnych miejscowości:

Pobierz szczegółową ofertę: Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą specjalną dla wycieczek szkolnych

Ośrodek Wypoczynkowy „Razem nad morzem” prowadzony jest przez Gdyńską Spółdzielnię Socjalną „Razem”, która wszelkie zyski ze swojej działalności przeznacza na aktywizację społeczną i zawodową osób niepełnosprawnych

  Copyright ©2018 RAZEM NAD MORZEM, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress