Główna » Obozy i kolonie letnie

Obozy i kolonie letnie

OFERTA

organizacji wypoczynku wakacyjnego w Ośrodku Wypoczynkowym RAZEM NAD MORZEM w Gdyni.

 

Atrakcyjność miejsca ze względu na wypoczynek dzieci

Ośrodek wypoczynkowy „Razem nad morzem” położony jest w maleńkiej kotlinie na skraju rezerwatu przyrody „Kępa Redłowska”. Rezerwat obejmuje kompleks leśny o powierzchni 120 ha wraz z urwistymi brzegami wybrzeża klifowego. Orłowo to część Gdyni, granicząca z najbardziej popularną letnią miejscowością w Polsce – Sopotem. Dogodna komunikacja zapewniona jest dzięki bliskości przystanków autobusowych, stacji kolejowej i sieci dróg. Do centrum Gdyni lub Sopotu, spacerem dotrzemy w 45 min., a samochodem w 5 minut. Plaża i molo znajdują się w odległości 700 metrów od ośrodka, w kilka minut dotrzemy samochodem lub pieszo do centrum handlowego „Klif” i „Riviera” lub do sopockiego „Aqua Parku”. Okolice Gdyni to tereny bardzo atrakcyjne turystycznie. Bliskość takich miast jak Gdańsk czy Malbork ze swoim zamkiem krzyżackim sprawia, że nawet w dni pochmurne nie można się nudzić.

 

Ośrodek

Ośrodek to, ustawione na powierzchni 5000 m2, 24 domki kempingowe oraz pawilon, w którym znajduje się stołówka, świetlica i kuchnia. Ponadto na terenie ośrodka znajdują się place do gier i zabaw zespołowych, miejsce na ognisko i grilla, miejsca parkingowe w tym na autokar. Teren ośrodka jest ogrodzony i dozorowany przez całą dobę.

 

Warunki miejsc noclegowych

Oferujemy około 100 miejsc noclegowych w pokojach 2 oraz 3-osobowych, w domkach kempingowych. Każdy domek posiada 2 pokoje oraz łazienkę wyposażoną w umywalkę, prysznic i toaletę. W każdym domku zainstalowany jest oddzielny, 100-litrowy podgrzewacz do ciepłej wody. W pokojach znajdują się drewniane łóżka z materacami piankowymi, pościelą i kocem, szafa na ubrania, stolik i odpowiednia liczba krzeseł, wieszak na odzież wierzchnią i szafki nocne przy łózkach oraz kosz na śmieci. Domki dla kadry dodatkowo wyposażono w mini lodówki i czajniki. Jeden wydzielony domek spełnia rolę izolatki, a w razie potrzeby gabinetu pielęgniarki.

 

Jakość żywienia

Oferujemy wyżywienie: 3 posiłki dziennie. Posiłki przygotowywane są przez wykwalifikowanych kucharzy, z którymi współpracujemy od wielu lat. Smaczne i różnorodne posiłki, są przygotowywane i  podawane uczestnikom wypoczynku w oparciu o menu opracowywane przez dietetyka zgodnie z zasadami higieny i racjonalnego żywienia określonymi odpowiednimi aktami prawnymi. Menu uwzględnia wiek i pochodzenie uczestników wypoczynku, jest wcześniej uzgadniane z organizatorem wypoczynku. Potrawy przygotowywane są z produktów świeżych lub mrożonych, kuchnia unika dodawania do potraw wszelkich polepszaczy smaku, poza naturalnymi przyprawami. Przez całą dobę dostępna jest woda mineralna z dystrybutora. W przypadku wycieczek i wyjazdów na podróż przygotowujemy suchy prowiant. Kuchnia stosuje zasady HACCP. Posiłki serwowane są w stołówce Ośrodka, która jednorazowo jest w stanie pomieścić wszystkich uczestników wypoczynku.

 

 

Warunki organizacji zajęć programowych

Na terenie ośrodka znajdują się place do gry w siatkówkę, w koszykówkę i do innych gier zespołowych.      Na skraju ośrodka wyznaczone jest miejsce na ognisko. W innym miejscu, pod wiatą ustawione są stoły do ping-ponga. Ponadto Ośrodek dysponuje podstawowym sprzętem sportowym: piłkami, badmintonem, ringo itp.

Świetlica jest wyposażona w sprzęt audio (nagłośnienie, światła dyskotekowe). Możliwe jest też podłączenie do ww. sprzętu projektora multimedialnego, który znajduje się na wyposażeniu ośrodka. Do dyspozycji uczestników są również: stoły do tenisa, stół do gry w piłkarzyki, gry planszowe oraz książki do wypożyczenia z liczącego ponad 500 pozycji księgozbioru. Recepcja czynna jest 24 h – można tam uzyskać informacje o aktualnych wydarzeniach i atrakcjach turystycznych. Ośrodek jest ogrodzony, oświetlony i strzeżony całą dobę.

 

Cena i warunki płatności:

Koszt osobodoby (zakwaterowanie i wyżywienie) , wysokość zaliczek oraz terminy płatności określane są w toku indywidualnych negocjacji.

 

Informacja dodatkowa

Ośrodek spełnia wymogi dotyczące bezpieczeństwa (ochrony przeciwpożarowej, warunków higieniczno-sanitarnych, ochrony środowiska). Co roku zmieniamy się na lepsze. W roku 2011 został gruntownie wyremontowany pawilon kuchenny, a dwa lata temu domki kempingowe zyskały nowe łazienki i podłogi.  Kadra zarządzająca ośrodkiem posiada 15-letnie doświadczenie w jego prowadzeniu, doskonale rozumie potrzeby i oczekiwania przyjeżdzających grup i ich opiekunów.

 

Ośrodek prowadzony jest przez Spółdzielnię Socjalną „Razem”, która zysk ze swojej działalności przeznacza na aktywizację społeczną i zawodową osób niepełnosprawnych.

Zdjęcia ośrodka dostępne są na naszej stronie internetowej pod adresem www.razemnadmorzem.org.

 

Kontakt i szczegółowe informacje:

tel. 570 830 867

nadmorzem@razem.org

 

Pobierz ofertę

 

  Copyright ©2018 RAZEM NAD MORZEM, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress